HX-SCE-1K-19.0-50-SS1-4
- Артикул производителя:
- HX-SCE-1K-19.0-50-SS1-4
- Производитель/Бренд:
- TE Connectivity Raychem Cable Protection
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
- Производитель :
- Категория товара :
- Labels, Labeling
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 0.75" W x 1.97" L (19.1mm x 50.0mm)