Y4069200R000J0L
- Артикул производителя:
- Y4069200R000J0L
- Краткое описание:
- TRIMMER 200OHM 0.25W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 200 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.420" x 0.170" Face (10.67mm x 4.32mm)
- Temperature Coefficient :
- ±10ppm/°C
- Tolerance :
- ±5%