78SBWR50KLF
- Артикул производителя:
- 78SBWR50KLF
- Краткое описание:
- TRIMMER 50KOHM 1W SLDR HOOK SIDE
- Power (Watts) :
- 1W
- Resistance :
- 50 kOhms
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%