HX-SCE-1K-6.4-50-SS1-2
- Артикул производителя:
- HX-SCE-1K-6.4-50-SS1-2
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE RED
- Color :
- Red
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 0.25" x 1.97" (6.4mm x 50.0mm)