3252X-1-104LF
- Артикул производителя:
- 3252X-1-104LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 100K OHM 0.75W PC PIN
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Resistance :
- 100 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.500" x 0.220" Face (12.70mm x 5.59mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%