3339S-1-500
- Артикул производителя:
- 3339S-1-500
- Краткое описание:
- TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 50 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.375" x 0.320" Face (9.53mm x 8.13mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%