ST7EA202
- Артикул производителя:
- ST7EA202
- Краткое описание:
- TRIMMER 2K OHM 0.25W J LEAD TOP
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 2 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.252" x 0.240" Face (6.40mm x 6.10mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%