3059Y-1-473LF
- Артикул производителя:
- 3059Y-1-473LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 47K OHM 1W PC PIN SIDE
- Mounting Type :
- Chassis Mount
- Power (Watts) :
- 1W
- Resistance :
- 47 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.315" x 0.190" Face (8.00mm x 4.83mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%