TM7EX202
- Артикул производителя:
- TM7EX202
- Краткое описание:
- TRIMMER 2K OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 2 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.323" x 0.283" Face (8.20mm x 7.20mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%