3339P-1-222
- Артикул производителя:
- 3339P-1-222
- Краткое описание:
- TRIMMER 2.2K OHM 0.5W PC PIN TOP
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 2.2 kOhms
- Size / Dimension :
- Round - 0.300" Dia (7.62mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%