3009P-1-103Z
- Артикул производителя:
- 3009P-1-103Z
- Краткое описание:
- TRIMMER 10KOHM 0.75W PC PIN SIDE
- Mounting Type :
- Panel Mount, Through Hole
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Resistance :
- 10 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.354" x 0.190" Face (8.98mm x 4.83mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%