3269P-1-503G
Артикул производителя:
3269P-1-503G
Краткое описание:
TRIMMER 50K OHM 0.25W GW SIDE
Adjustment Type :
Side Adjustment
Mounting Type :
Surface Mount
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
50 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.250" x 0.170" Face (6.35mm x 4.32mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Termination Style :
Gull Wing
Tolerance :
±10%