3329W-1-501
- Артикул производителя:
- 3329W-1-501
- Краткое описание:
- TRIMMER 500 OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 500 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.260" x 0.330" Face (6.60mm x 8.38mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%