SM31W502
- Артикул производителя:
- SM31W502
- Краткое описание:
- TRIMMER 5K OHM 0.125W J LEAD TOP
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.125W, 1/8W
- Resistance :
- 5 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.154" x 0.126" Face (3.90mm x 3.20mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Termination Style :
- J Lead
- Tolerance :
- ±20%