SM31A103
- Артикул производителя:
- SM31A103
- Краткое описание:
- TRIMMER 10K OHM 0.125W J LEAD
- Power (Watts) :
- 0.125W, 1/8W
- Resistance :
- 10 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.173" x 0.154" Face (4.40mm x 3.90mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%