3329U-1-503R
- Артикул производителя:
- 3329U-1-503R
- Краткое описание:
- TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN TOP
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 50 kOhms
- Size / Dimension :
- Round - 0.250" Dia (6.35mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%