D-SCE-1K-2.4-50-S1-5
- Артикул производителя:
- D-SCE-1K-2.4-50-S1-5
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE GREEN
- Color :
- Green
- Label Size :
- 0.09" x 1.90" (2.4mm x 48.3mm)