44JR200LFTB
- Артикул производителя:
- 44JR200LFTB
- Краткое описание:
- TRIMMER 200 OHM 0.25W GW SIDE
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 200 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.198" x 0.190" Face (5.03mm x 4.83mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%