D-SCE-1K-4.8-50-6
- Артикул производителя:
- D-SCE-1K-4.8-50-6
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE BLUE
- Color :
- Blue
- Label Size :
- 0.19" x 1.90" (4.8mm x 48.3mm)