PVG5A105C03B00
- Артикул производителя:
- PVG5A105C03B00
- Краткое описание:
- TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD TOP
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 1 MOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±150ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%