3296X-1-503R
- Артикул производителя:
- 3296X-1-503R
- Краткое описание:
- TRIMMER 50K OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 50 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.395" x 0.190" Face (10.03mm x 4.83mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%