3329X-1-104LF
Артикул производителя:
3329X-1-104LF
Краткое описание:
TRIMMER 100KOHM 0.5W PC PIN SIDE
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
100 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.260" x 0.330" Face (6.60mm x 8.38mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%