ST5ETW204
- Артикул производителя:
- ST5ETW204
- Краткое описание:
- TRIMMER 200K OHM 0.25W GW TOP
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 200 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.236" x 0.169" Face (6.00mm x 4.30mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%