ST5ETR502
- Артикул производителя:
- ST5ETR502
- Краткое описание:
- TRIMMER 5K OHM 0.25W GW SIDE ADJ
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 5 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.266" x 0.236" Face (6.75mm x 6.00mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%