3329P-1-472LF
Артикул производителя:
3329P-1-472LF
Краткое описание:
TRIMMER 4.7K OHM 0.5W PC PIN TOP
Adjustment Type :
Top Adjustment
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Resistance :
4.7 kOhms
Size / Dimension :
Round - 0.250" Dia (6.35mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%