3224J-1-473E
- Артикул производителя:
- 3224J-1-473E
- Краткое описание:
- TRIMMER 47KOHM 0.25W J LEAD SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Number of Turns :
- 12
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 47 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.181" x 0.138" Face (4.60mm x 3.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%