SM-43TB200
Артикул производителя:
SM-43TB200
Краткое описание:
TRIMMER 20 OHM 0.25W GW SIDE ADJ
Adjustment Type :
Side Adjustment
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Resistance :
20 Ohms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.189" x 0.181" Face (4.80mm x 4.60mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Tolerance :
±10%