SM-43TA105
- Артикул производителя:
- SM-43TA105
- Краткое описание:
- TRIMMER 1M OHM 0.25W J LEAD SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 1 MOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.189" x 0.181" Face (4.80mm x 4.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Termination Style :
- J Lead
- Tolerance :
- ±10%