3223G-1-201E
- Артикул производителя:
- 3223G-1-201E
- Краткое описание:
- TRIMMER 200 OHM 0.125W GW SIDE
- Power (Watts) :
- 0.125W, 1/8W
- Resistance :
- 200 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.154" x 0.125" Face (3.90mm x 3.18mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%