CT9EX101
- Артикул производителя:
- CT9EX101
- Краткое описание:
- TRIMMER 100 OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 100 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.378" x 0.217" Face (9.60mm x 5.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%