D-SCE-1K-4.8-50-S1-9
- Артикул производителя:
- D-SCE-1K-4.8-50-S1-9
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE WHITE
- Color :
- White
- Label Size :
- 0.19" x 1.90" (4.8mm x 48.3mm)