CT9EP105
- Артикул производителя:
- CT9EP105
- Краткое описание:
- TRIMMER 1M OHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 1 MOhms
- Size / Dimension :
- Square - 0.378" x 0.378" Face (9.60mm x 9.60mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%