3329P-1-472
- Артикул производителя:
- 3329P-1-472
- Краткое описание:
- TRIMMER 1/4" RD ST 4.7K OHM
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 4.7 kOhms
- Size / Dimension :
- Round - 0.250" Dia (6.35mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%