3296Y-1-473
- Артикул производителя:
- 3296Y-1-473
- Краткое описание:
- TRIMMER 47K OHM 0.5W PC PIN TOP
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 47 kOhms
- Resistive Material :
- Cermet
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.375" x 0.190" Face (9.53mm x 4.83mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%