84PR100KLFTR
Артикул производителя:
84PR100KLFTR
Производитель/Бренд:
TT Electronics/BI
Краткое описание:
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW SIDE
Производитель :
TT Electronics/BI
Категория товара :
Trimmer Potentiometers
Adjustment Type :
Side Adjustment
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Turns :
12
Power (Watts) :
0.25W, 1/4W
Product Status :
Active
Resistance :
100 kOhms
Resistive Material :
Cermet
Size / Dimension :
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Termination Style :
Gull Wing
Tolerance :
±10%