HX-SCE-2.5K-3.2-50-S1-4
- Артикул производителя:
- HX-SCE-2.5K-3.2-50-S1-4
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 0.125" x 1.97" (3.2mm x 50.0mm)