3214J-1-203G
- Артикул производителя:
- 3214J-1-203G
- Краткое описание:
- TRIMMER 20KOHM 0.25W J LEAD SIDE
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 20 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.189" x 0.138" Face (4.80mm x 3.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Termination Style :
- J Lead
- Tolerance :
- ±10%