3314H-2-205
- Артикул производителя:
- 3314H-2-205
- Краткое описание:
- TRIMMER 2M OHM 0.25W PC PIN TOP
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 2 MOhms
- Size / Dimension :
- Square - 0.177" x 0.177" Face (4.50mm x 4.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%