90PR500KLFTB
- Артикул производителя:
- 90PR500KLFTB
- Краткое описание:
- TRIMMER 500K OHM 0.75W PC PIN
- Power (Watts) :
- 0.75W, 3/4W
- Resistance :
- 500 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.810" x 0.190" Face (20.57mm x 4.83mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%