3314S-2-504E
- Артикул производителя:
- 3314S-2-504E
- Краткое описание:
- TRIMMER 500K OHM 0.25W J LEAD
- Adjustment Type :
- Side Adjustment
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 500 kOhms
- Resistive Material :
- Cermet
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.197" x 0.177" Face (5.00mm x 4.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Termination Style :
- J Lead
- Tolerance :
- ±20%