64ZR100LF
- Артикул производителя:
- 64ZR100LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 100 OHM 0.25W PC PIN TOP
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 100 Ohms
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%