64XR10LF
- Артикул производителя:
- 64XR10LF
- Краткое описание:
- TRIMMER 10 OHM 0.25W PC PIN TOP
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 10 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.250" x 0.165" Face (6.35mm x 4.19mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%