3314R-1-204E
- Артикул производителя:
- 3314R-1-204E
- Краткое описание:
- TRIMMER 200K OHM 0.25W GW BOTTOM
- Adjustment Type :
- Bottom Adjustment
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 200 kOhms
- Size / Dimension :
- Square - 0.177" x 0.177" Face (4.50mm x 4.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Termination Style :
- Gull Wing
- Tolerance :
- ±20%