3314S-1-501G
- Артикул производителя:
- 3314S-1-501G
- Краткое описание:
- TRIMMER 500OHM 0.25W J LEAD SIDE
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 500 Ohms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.197" x 0.177" Face (5.00mm x 4.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%