3313X-1-202E
- Артикул производителя:
- 3313X-1-202E
- Краткое описание:
- TRIMMER 2K OHM 0.125W J LEAD TOP
- Adjustment Type :
- Top Adjustment
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Power (Watts) :
- 0.125W, 1/8W
- Product Status :
- Active
- Resistance :
- 2 kOhms
- Resistive Material :
- Cermet
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.138" x 0.126" Face (3.50mm x 3.20mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Termination Style :
- J Lead
- Tolerance :
- ±20%