67XR250KLFTB
- Артикул производителя:
- 67XR250KLFTB
- Краткое описание:
- TRIMMER 250KOHM 0.5W PC PIN SIDE
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 250 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.437" x 0.195" Face (11.10mm x 4.95mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%