3361P-1-504G
- Артикул производителя:
- 3361P-1-504G
- Краткое описание:
- TRIMMER 500K OHM 0.5W GW TOP ADJ
- Power (Watts) :
- 0.5W, 1/2W
- Resistance :
- 500 kOhms
- Size / Dimension :
- Rectangular - 0.277" x 0.264" Face (7.04mm x 6.70mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±10%