3362U-1-103RLF
Артикул производителя:
3362U-1-103RLF
Краткое описание:
TRIMMER 10K OHM 0.5W PC PIN TOP
Mounting Type :
Through Hole
Power (Watts) :
0.5W, 1/2W
Product Status :
Active
Resistance :
10 kOhms
Size / Dimension :
Rectangular - 0.275" x 0.260" Face (6.99mm x 6.60mm)
Temperature Coefficient :
±100ppm/°C
Termination Style :
PC Pins
Tolerance :
±10%