HX-SCE-5K-2.4-50-SS1-4
- Артикул производителя:
- HX-SCE-5K-2.4-50-SS1-4
- Краткое описание:
- LABEL HEAT SHRINKABLE YELLOW
- Color :
- Yellow
- For Use With/Related Products :
- Label Size :
- 0.09" x 1.97" (2.4mm x 50.0mm)