3314J-1-222G
- Артикул производителя:
- 3314J-1-222G
- Краткое описание:
- TRIMMER - SMD 4MM SQ ST CERMET
- Power (Watts) :
- 0.25W, 1/4W
- Resistance :
- 2.2 kOhms
- Size / Dimension :
- Square - 0.177" x 0.177" Face (4.50mm x 4.50mm)
- Temperature Coefficient :
- ±100ppm/°C
- Tolerance :
- ±20%